Ubytování „U hrobky“ se nachází v blízkosti Schwarzenberské hrobky (asi 400 m) ve městě Třeboň. Je ideální pro páry, rodiny s dětmi i turisty, kteří přijeli poznat krásnou krajinu Třeboňska. Třeboňsko je vyhledávanou lokalitou pro milovníky přírody, cyklisty i vodáky. Ubytování najdete mezi rybníkem Svět a Opatovickým rybníkem.

Během celého roku je Vám k dispozici  apartmány pro  6 osob, s vlastním vchodem. Součástí apartmánu jsou dvě ložnice a kuchyň. Obě ložnice jsou vybaveny manželskou postelí. Ve větší ložnici se nachází také televize se satelitním příjmem a kuchyňský kout, který je vybaven elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí, a rychlovarnou konvicí. V apartmánech nechybí koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

Ve volném čase si posedíte na zahradě, kde je i možnost grilovat. Cyklisté ocení vyhrazený prostor pro bezpečné odložení kol. U objektu je možné zaparkovat auta. Rádi Vás přivítáme v Apartmánech U hrobky!

 

Cena za ubytování

  • 1800 Kč/Apartmán 2-3 osoby
  • 2200 Kč Apartmán 4 osoby
  • 2500 Kč/Apartmán  5 osob
  • 3000 Kč/ Apartmán 6 osob